ЛЕГЕНДА

Споконвіку край карпатський славиться людьми добрими та щирими, гостинністю та прекрасною природою.
Не одна війна точилася у Карпатах,адже багатьом хотілося володіти такою землею . От і доводилося в одній руці тримати косу,а в іншій зброю.
Старожили розповідають таку легенду (бувальщину).
Втомлений жовнір крок за кроком йшов гірською дорогою . Мучився від спраги , знемагав від голоду. Хотілось відпочити хоч на хвильку , забути про і кров, обняти рідних.
Раптом на галявині побачив косаря … І пригадалося , що вже кілька літ він не тримав у руках коси . А руки все пам’ятали . Він опустив гвинтівку на траву і попрямував до ґазди.
Чоловіче добрий , дай Бог поміч, не дасте вкосити трохи , хай душа відпочине , хай руки зрадіють такій звичній праці, бо що може бути краще, ніж мир на землі і дзвін коси серед врожайного поля.
Покоси лягали один за одним , а серце раділо згадуючи дружину , дітей і рідний дім.
Коли вернувся на край галявини,ґазда простягнув йому кухоль з напоєм. Вояк припав до нього як до цілющого джерела .
І пив, пив,пив………
Що це таке ?
Пиво, я сам зварив його.
Дуже вдячний , добрий чоловіче.
Ніби вдруге на світ народився . Благословен хай буде твій труд. Я, мабуть , теж вертаюся додому. До свого поля, до своєї родини. А смак твого напою цілющого запам’ятаю на все життя.

Пройшли роки. Пропонуємо Вам відвідати нашу пивоварню і скуштувати наше пиво, смак якого, дає заряд енергії , знімає напругу і збуджує бажання скуштувати ще.
Адже ви цього варті !

Живе пиво « Кіблер» готуємо за класичною технологією. Секрет прекрасного смаку пива полягає у використанні лише натуральних інгредієнтів.

Наша продукція
Пиво ЛАҐЕР Баварське
Типу Крушовіца густина 11% спирт до 3,7%об. Пиво належить до легких сортів. Має блискучий золотистий колір, легко засвоюється . Пиво має легку хмельову гіркість та м’який смак.
У приємній компанії ,що зібралася насолодитися довгим спілкуванням та добрим пивом, кращого напою і не знайдеш.

Пиво ЧОРНЕ БАРХАТНЕ
Нефільтроване живе . Густина 14,5% спирт 5,5%об.
Особливістю цього пива є помірна гіркість та аромат хмелю,округлений солодовий смак з відчутним вмістом спирту. Активно простежується тонкий аромат квітів. Напій сприяє доброму травленню . Якщо хочете насолодитися смаком солодового пива , вживайте ЧОРНЕ БАРХАТНЕ!

Пиво типу ЛЕФФЕ
Густина 13,7% спирт 6,6 %об.
Вишукане,елітне пиво верхнього бродіння,відоме своїм сухим і пряним смаком . Варилося монахами абатства Notre Dame de Leffe в бельгійській провінції Намюр з 1152року .Трохи солодкувате, не дивлячись на міцність , п’ється легко.
Зранку, після десятого, не болить голова.

Loading