Проживання & бронювання

«Морський»

Для тих, хто любить море, сонце та пісок, пропонуємо номер в середземноморському стилі. Блакитні, мов небо, тканини, та сині, ніби глибоке море, стелі і підлога налаштовують на спокій і дарують гарний настрій.

«Весняний»

Якщо ваше серце відкрите і в ньому є місце для усмішок, пісень Квітки Цісик та душевної теплоти, тоді цей номер саме для вас. Веселі кольори, в яких оформлений інтер’єр, перетворюють кімнату на місце, де народжуються поетичні та ліричні думки.

«Шербурзькі парасольки»

Коханим та закоханим, тим, хто вміє любити і кого люблять, радимо зупинитися в цьому романтичному номері. Тут час спливає непомітно, тут ви забудете, що стрілки годинника йдуть вперед. Кажуть, що щасливі не помічають плину часу. Обравши цю кімнату, ви переконаєтесь, що час тут насправді зупиняється…

«Австрійський»

Головна родзинка цього номера – велике ліжко. Кімната нагадує старовинну SPAльню, де колись відпочивали царські особи. Стіни тут, немов вартові, охороняють сон відвідувачів, тому в «Австрійському» вам будуть снитися лише добрі, кольорові та солодкі сни.

«Пунта Скала»

Якщо вас захоплюють пригоди і ви не боїтеся скуштувати веселу хорватську ракію, ласкаво просимо до морського номера капітана Маліча. Тут на вас чекають море позитиву і напій, який бадьорить та покращує настрій.

«Квітковий»

Якщо ж вас приваблюють природні мотиви, тоді вам сподобається наша «квіткова» кімната. Перебуваючи в цьому номері, ви опинитеся наодинці з природою, бо тут все виготовлено з натуральних тканин та матеріалів.

«Прованс»

У цьому номері приємно відпочивати і легко дихати, бо тут світло, затишно та тепло. У ньому відчувається незрівнянний аромати лаванди і все немов дихає Францією. Стримані кольори інтер’єру, мов колискові пісні, заспокоюють на втішають.

«Сонячний»

Назва говорить сама за себе. В цьому номері світяться навіть стіни. Тут завжди сонячно, бо через віконечка пробивається закарпатське сонечко. Три великих вікна-вітрини розташовані на три сторони, тому ви зможете зустрічати схід сонця вранці та проводжати його ввечері. Життя тут починається дуже рано, а відвідувачів пригощають смачним закарпатським вином.