Проживання & бронювання

«Морський»

Для тих, хто любить море, сонце та пісок, пропонуємо номер в середземноморському стилі. Блакитні, мов небо, тканини, та сині, ніби глибоке море, стелі і підлога налаштовують на спокій і дарують гарний настрій.

1800 грн/доба

«Весняний»

Якщо ваше серце відкрите і в ньому є місце для усмішок, пісень Квітки Цісик та душевної теплоти, тоді цей номер саме для вас. Веселі кольори, в яких оформлений інтер’єр, перетворюють кімнату на місце, де народжуються поетичні та ліричні думки.

2100 грн/доба

«Шербурзькі парасольки»

Коханим та закоханим, тим, хто вміє любити і кого люблять, радимо зупинитися в цьому романтичному номері. Тут час спливає непомітно, тут ви забудете, що стрілки годинника йдуть вперед. Кажуть, що щасливі не помічають плину часу. Обравши цю кімнату, ви переконаєтесь, що час тут насправді зупиняється…

2400 грн/доба

«Австрійський»

Головна родзинка цього номера – велике ліжко. Кімната нагадує старовинну спальню, де колись відпочивали царські особи. Стіни тут, немов вартові, охороняють сон відвідувачів, тому в «Австрійському» вам будуть снитися лише добрі, кольорові та солодкі сни.

2100 грн/доба

«Пунта Скала»

Якщо вас захоплюють пригоди і ви не боїтеся скуштувати веселу хорватську ракію, ласкаво просимо до морського номера капітана Маліча. Тут на вас чекають море позитиву і напій, який бадьорить та покращує настрій.

2100 грн/доба

«Квітковий»

Якщо ж вас приваблюють природні мотиви, тоді вам сподобається наша «квіткова» кімната. Перебуваючи в цьому номері, ви опинитеся наодинці з природою, бо тут все виготовлено з натуральних тканин та матеріалів.

2100 грн/доба

«Прованс»

У цьому номері приємно відпочивати і легко дихати, бо тут світло, затишно та тепло. У ньому відчувається незрівнянний аромати лаванди і все немов дихає Францією. Стримані кольори інтер’єру, мов колискові пісні, заспокоюють на втішають.

2100 грн/доба

«Сонячний»

Назва говорить сама за себе. В цьому номері світяться навіть стіни. Тут завжди сонячно, бо через віконечка пробивається закарпатське сонечко. Три великих вікна-вітрини розташовані на три сторони, тому ви зможете зустрічати схід сонця вранці та проводжати його ввечері. Життя тут починається дуже рано, а відвідувачів пригощають смачним закарпатським вином.

2600 грн/доба

Тенісна вуличка

Тенісна вуличка

Однокімнатний номер в двоповерховому будинку, виконаний в сучасному стилі з дизайнерським інер’єром, зручними меблями і видом на тенісні корти. Номер обладнаний системою кондиціонування, супутниковим телебаченням та Wi-Fi.

2100 грн/доба

Тенісна вуличка

Однокімнатий номер в двоповерховому будинку з двома односпальнтми ліжками, виконаний в сучасному стилі з дизайнерським інер’єром, зручними меблями і видом на тенісні корти. Номер обладнаний системою кондиціонування, супутниковим телебаченням та Wi-Fi.

2100 грн/доба