Готель

Запрошуємо вас відвідати наш спа-готель, де ви зможете відпочити не лише тілом, а ще й душею. Невеличкий двоповерховий готель, стіни якого розфарбовані мальовничими барвами, нараховує лише 8 кімнат, які не схожі одна на одну, бо кожна оформлена у своїй неповторній манері. Так, наприклад, є номери в прованському, середземноморському та кантрі-стилі. Кожна з кімнат має власну назву, яка цілком відповідає настрою, який у ній панує. Обирайте той номер, що найбільше припадає вам до душі, та насолоджуйтеся відпочинком.

Вечорами, коли вмикаються настінні ліхтарики, хол готелю перетворюється на невеличку італійську чи австрійську вуличку… Інтер’єр закладу був спроектований та розроблений молодим ужгородським дизайнером Маріаною Піріч. Яскраві кольори, затишні номери та привітний персонал надіємося зроблять ваш відпочинок приємним та веселим, а вас – щасливими.

Також пропонуємо відвідати у нашому готелі бювет з мінеральною водою, сауну і джакузі, басейн і соляну кімнату, скористатися послугами масажиста, прийняти сеанси кріотерапії та ванну з гарячим пивом! Саме так! Великий чан із пивом, який підігрівається на дровах, розташований біля готелю, і це справжнє чудо. Вода в пивній чаші не тільки бадьорить, а ще й має цілющі властивості! Кажуть, що, прийнявши «хмільну» ванну, одразу ж гладшаєш, молодшаєш та добрішаєш. А щоб закріпити спогади про незабутній відпочинок у нашому готелі, пропонуємо провести зоряну ніч у справжньому українському сіннику, який знаходиться якраз над пивним чаном. Тож, ласкаво просимо до нашого спа-готелю!


«Коли поїдеш, любий друже,
Із краю гір шовкових трав,
Візьми з собою мою пісню –
Я в неї щастя наспівав».

В. Івасюк

Loading